AAA
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach

Złota Księga Absolwentów

Złota Księga Absolwentów


W 1996 roku decyzją Rady Pedagogicznej założono "Złotą Księgę" szkoły, do której wpisywani są absolwenci, którzy:

1. Reprezentowali szkołę w eliminacjach centralnych olimpiad przedmiotowych, konkursach i zawodach szczebla centralnego. Otrzymali ocenę wzorową lub bardzo dobrą z zachowania.

2. Uzyskali świadectwo z wyróżnieniem.



Do "Złotej Księgi" zostali wpisani:



Rok szkolny 2017/2018

1. Hubert Łapiński 3A
2. Kinga Roszkowska 3A
3. Milena Falkowska 3B
4. Daniel Holak 3B
5. Michalina Łapińska 3B
6. Paulina Łupińska 3B
7. Agata Saniewska 3B
8. Anna Saniewska 3B
9. Izabela Czaczkowska 3C
10. Marlena Sawicka 3C

Rok szkolny 2016/2017 

1. Natalia Gąsowska 3A
2. Natalia Łapińska 3A 
3. Paulina Łapińska 3A
4. Natalia Płońska 3A 
5. Natalia Skłodowska 3A
                                                  6. Katarzyna Zdrodowska  3A                                                 7. Aleksandra Brzozowska 3B
8. Monika Dąbrowska 3B 
9. Łukasz Domaszewski 3B
10. Cezary Grochowski 3B 
11. Aleksandra Kamińska 3B


Rok szkolny 2015/2016 


1. Magdalena Czajkowska 3A
2. Kacper Gołębiewski 3B 
3. Natalia Lulka 3B 
4. Aneta Mazur 3B 
5. Karolina Piszczatowska 3B
6. Magdalena Kłoskowska  3C


Rok szkolny 2014/2015 

1. Mateusz Trzeszczkowski   3A 
2. Patryk Puczkowski  3B 
3. Kinga Holak  3D 


Rok szkolny 2013/2014 

1. Marcin Onichimiuk   3B 
2. Karol Czerwiński  3B 
3. Mateusz Czajkowski  3B 
4. Przemysław Brzozowski 3C 
5. Karolina Domaszewska  3D 
6. 
Angelika Brzozowska 3E 


Rok szkolny 2012/2013

1. Michalska Monika III A 
2. Gregorczuk Jakub III B 
3. Łapińska Anna III B 
4. Budlewska Aleksandra III C 
5. Bujno Hubert III C 
                                                        6. Jaworska Magdalena III E                                                                                                                7. Gąsowska Katarzyna III E                                                         8. Grochowska Ewelina III E


Rok szkolny 2011/2012 


1. Łupińska Zuzanna III A 
2. Oleksiewicz Marlena III D 
3. Roszkowski Łukasz III C 
4. Faszczewska Patrycja III C 
5. Roszkowski Wojciech III C 
6. Koczan Angelika III C 


Rok szkolny 2010/2011

1. Reducha Ewa III A 
2. Krassowska Martyna III C 
3. Tracikowska Marta III C 
4. Kozłowska Aleksandra III D 
5. Gregorczuk Sylwia III E 
6. Sawicka Anna III E 
7. Węgrzyniak Magdalena III E 
8. Roszkowska Mariola III F 


Rok szkolny 2009/2010

1. Monika Roszkowska III A
2. Tomasz Targoński III A
3. Karol Perkowski III C
4. Anna Zalewska III C
5. Katarzyna Perkowska III D
6. Joanna Budzisz III D
7. Elżbieta Łuczaj klasa III E
8. Ewa Korcz klasa III E
9. Milena Łapińska III E


Rok szkolny 2008/2009

1. Aneta Leśniewska III A
2. Beata Lupa III A
3. Anna Kołakowska III A
4. Małgorzata Roszkowska III A
5. Grzegorz Raciborski III B
6. Aleksandra Wincenciak III C
7. Monika Piszczatowska III C
8. Dawid Danilczuk III C
9. Emilia Arasimowicz III D


Rok szkolny 2007/2008

1. Emilia Pietryńczak III A
2. Renata Kosińska III A
3. Joanna Porowska III C
4. Monika Leśniewska III C
5. Beata Falkowska III C
6. Emilia Łapińska III E
7. Monika Teresa Łodko III E
8 Paulina Szustak III D
9. Ewelina Roszkowska III D
10. Joanna Janowik III E 

Rok szkolny 2006/2007 

1. Katarzyna Wincenciak III A
2. Urszula Roszkowska III A
3. Jarosław Jankowski III C
4. Anna Faszczewska III D
5. Michał Łapiński III D
6. Milena Jamiołkowska III E
7. Justyna Leśniewska III E
8. Anna Rogowska III E

 

 Rok szkolny 2005/2006

1. Bielonko Szymon
2. Budlewska Dorota
3. Falkowski Bartłomiej
4. Gołębiewski Michał
5. Grodzka Emilia
6. Kreczko Aneta
7. Kulesza Karol
8. Leśniewska Joanna
9. Łapińska Marta
10. Łapiński Paweł
11. Łapiński Piotr
12. Płońska Marata
13. Rząca Monika
14. Święcki Przemysław


Rok szkolny 2004/2005

1. Brzozowska Ewa
2. Grzybowska Marlena
3. Komar Agnieszka
4. Kuchmacz Izabela
5. Ossowska Katarzyna
6. Piszczatowski Jarosław
7. Woronowicz Adam
8. Wysocka Faustyna


Rok szkolny 2003/2004

1. Czarniawska Marta
2. Dworakowska Aleksandra Karolina III B
3. Gąsowska Magdalena III B
4. Kowalska Ewelina III B
5. Kruszewski Damian
6. Łapińska Małgorzata
7. Łapińska Paulina
8. Łapińska Sylwia Anna III B
9. Marczak Maria Agnieszka
10. Olendzka Bogusława
11. Pęza Kamila
12. Piekutowska Annna III B
13. Pogorzelska Agnieszka
14. Pogorzelska Paulina
15. Roszkowska Ewa III B
16. Sawicki Piotr
17. Sienkiewicz Justyna
18. Wróblewska Iwona
19. Wróblewska Marta

 

Rok szkolny 2002/2003

1. Arasimowicz Danuta
2. Chim Monika
3. Czajkowska Emilia
4. Dworakowska Ewa
5. Falkowski Artur
6. Gryszko Maciej
7. Idźkowska Justyna
8. Jankowska Justyna
9. Karpowicz Agata
10. Łapiński Łukasz II
11. Łapiński Łukasz I
12. Mikołajczyk Maciej
13. Murawska Justyna
14. Olechnowicz Marta
15. Olędzka Agnieszka
16. Osiekowicz Kinga
17. Perkowska Emilia
18. Plona Monika
19. Roszkowska Anna
20. Rozworowska Małgorzata


Rok szkolny 2001/2002

1. Bańkowska Anna
2. Brzozowska Bogumiła
3. Fidura Mariola
4. Gołaszewska Beata
5. Grabowska Anna
6. Jabłonowska Katarzyna
7. Jaźwińska Anna
8. Kostro Beata
9. Łuczaj Justyna
10. Markowski Mariusz
11. Ossowska Anna
12. Rozworowska Agnieszka
13. Rząca Marta
14. Skibko Anna
15. Skrobutan Paweł
16. Truskolawska Marta
17. Tryniszewska Urszula
18. Wasilewska Małgorzata 


Rok szkolny 2000/2001

1. Brysiewicz Krzysztof
2. Brzezińska Marta
3. Czajkowska Aneta
4. Dragun Anna 
5. Falkowska Emilia
6. Gąsowska Iwona 
7. Grabowski Tomasz
8. Jarecka Aneta
9. Koncewicz Katarzyna
10. Krakowska Katarzyna 
11. Maksimowicz Katarzyna
12. Masiak Marta
13. Plona Anna
14. Puchalska Dorota
15. Radziszewska Izabela
16. Sadowska Dobrosława
17. Wilkowska Dorota
18. Zajkowski Piotr
19. Zawada Jacek
20. Zińczuk Andrzej

Rok szkolny 1999/2000 

1. Katarzyna Makowska
2. Jonna Roszko 
3. Patryk Lesiewicz 
4. Adam Zdrodowski 
5. Anna Puchacz 
6. Rafał Franciszek Skrobutan 
7. Michalina Głowacka 
8. Jarosław Sobieszuk 


Rok szkolny 1998/1999

1. Jerzy Kropiewnicki
2. Magdalena Kaus 
3. Joanna Masiak 
4. Małgorzata Zdrodowska 
5. Urszula Wnorowska 


Rok szkolny 1997/1998

1. Kostro Agata
2. Anna Górska 
3. Anna Kusnerz 
4. Marcin Andrzej Perkowski 
5. Bartłomiej Łapiński


Rok szkolny 1996/1997

1. Szymon Piszczatowski 
2. Artur Kalinowski 
3. Adam Iwanowski 
4. Tomasz Jabłoński 
5. Iwona Jamiołkowska 
6. Grzegorz Roszkowski 
7. Katarzyna Kapica 
8. Joanna Płońska 


Rok szkolny 1995/1996

1. Magdalena Mańkowska 
2. Piotr Zaremba 
3. Magdalena Gryszko 
4. Krzysztof Falkowski