21 czerwca 2017 18:51 | Aktualności

Dzień sportu 2017

Przy pięknej słonecznej pogodzie w naszej szkole został zorganizowany dzień sportu.  Ostatnie dni nauki szkolnej to dobry czas by spędzać go na sportowo, aktywnie w ruchu. Wspaniałym na to sposobem był rajd rowerowy, w którym uczestniczyła część młodzieży w asyście kadry nauczycielskiej. Trasa rajdu wiodła przez podmiejskie, malowniczo położone okolice Łap: Płonkę Kościelną, cudowne źródełko, Gąsówkę Skwarki, Gąsówkę Osse, Łapy-Osse, Łapy.

Pozostali uczniowie postawili na gry zespołwe. Reprezentacje klas I, II i NG rywalizowały w rozgrywkach piłki siatkowej dziewcząt i chłopców oraz piłki nożnej, a kibice mieli okazję dopingować swoich kolegów i koleżanki.

W turnieju piłki siatkowej dziewcząt niepokonana była reprezentacja NG, która wygrała wszystkie mecze, 2 miejsce zajęły klasy Ia 3 były reprezentantki klas II.

W meczu chłopców piłki siatkowej po zaciętym wyrównanym pojedynku reprezentanci klas I pokonali klasy II. 2:0 (25:23, 26:24)

Do turnieju piłki nożnej zgłosiły się 4 drużyny, tj. reprezentacja klas II LO, klas I LO, NG klas III i NG klas II. Mecze były rozgrywane każdy z każdym, a zacięta rywalizacja i ambitna gra mogła podobać się kibicom, którzy oklaskiwali swoje drużyny.

Wyniki meczów :

klasy II- klasy I  - 5:1

NG kl III- NG kl II – 3:0

Kl I LO- NG kl II – 6:0

Kl II LO- NG Kl III-2:1

Kl I LO – NG kl III – 2:1

KL II LO – NG kl II- 8:0

Wynik końcowy:

1m- klasy II LO – 9pkt

2m.klasy I LO- 6pkt

3m. NG klasy III- 3pkt

4m- NG klasy II- Opkt