20 września 2017 13:39 | Aktualności

Salon Maturzystów 2017

14 września 2017 roku przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Salonie Maturzystów organizowanym przez wydawnictwo Perspektywy. Była to XI edycja tej edukacyjnej imprezy. Tym razem odbyła się w nowym kampusie Uniwersytetu w Białymstoku.

Na Salonie prezentowały się wyższe uczelnie z naszego regionu oraz z Warszawy, Krakowa, Lublina, a nawet z Frankfurtu nad Odrą. Można było zasięgnąć informacji o kierunkach kształcenia, zasadach rekrutacji i otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez uczelnie. Były też prezentacje ekspertów OKE w Łomży na temat matury 2018 .

Salon cieszył się wielkim zainteresowaniem maturzystów z całego regionu.

Informujemy, że informatory z uczelni, które otrzymaliśmy w trakcie Salonu znajdują się w bibliotece szkolnej naszego liceum. Zapraszamy do korzystania.

Dopalacze