19 października 2017 12:21 | Aktualności

Jesienny bieg uliczny "Od Karolka do Karola" 2017

17 października 2017r w Łapach odbył się bieg uliczny ,,Od Karolka do Karola”. Organizator biegu Szkoła Podstawowa nr 1 i OKF w Łapach perfekcyjnie zorganizowały zawody, dzięki czemu przebiegały sprawnie w miłej sportowej atmosferze.

Do rywalizacji sportowej przystąpiły wszystkie szkoły z Miasta i Gminy w Łapach, od klas IV podstawowej do szkół ponadgimnazjalnych. Ambitna walka na trasie zawodników, doping kibiców sprawiły, że biegi oglądało się z zapartym tchem.

Tak też było z biegiem dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 800m. który miał interesujący przebieg. Na starcie stanęło 12 zawodniczek i od początku biegu Dominka Sobocińska z I LO w Łapach prowadziła bieg powiększając przewagę i gdy wydawało się że ją utrzyma do końca, ostrym finiszem popisała się jej koleżanka ze szkoły Izabela Lupa mijając ją przed samą metą. Pozostałe zawodniczki naszej szkoły walczyły ambitnie do końca mety o jak najlepsze miejsca.

Wyniki biegu szkół ponad gimnazjalnych:

Dziewczęta:

1m– Izabela Lupa – I LO w Łapach

2m- Dominika Sobocińska - I LO w Łapach

3m- Marlena Borowska – ZSM w Łapach

4m- Paulina Mucha - I LO w Łapach

5m- Aleksandra Kamińska – I LO w Łapach

6m- Katarzyna Łupińska - I LO w Łapach

7m- Anna Brzozowska - I LO w Łapach

9m– Monika Łupińska - I LO w Łapach

Wyniki chłopców- 1000m

1m- Jakub Perkowski – Sokoły

2m- Dominik Brzozowski – ZSM w Łapach

3m- Damian Malinoś - ZSM w Łapach

6m- Dawid Zambrzycki - I LO w Łapach

7m– Marek Dowejko -  I LO w Łapach

8m– Łukasz Holak - I LO w Łapach

W biegu  reprezentowali  szkołę:

Maciej Czerkański, Dawid Rutkowski, Maciej Więcko, Kamil Micota, Paweł Łapiński, Patryk Michalak, Sebastian Płoński.

Wszystkim uczniom naszej szkoły dziękujemy za tak liczny udział i sportową rywalizację w biegu ulicznym.

Jesienny bieg uliczny "Od Karolka do Karola" 2017