24 listopada 2017 11:59 | Aktualności

WYJAZD ZAGRANICZNY ANGLIA-WALIA 2017

Nasza szkoła przyłączyła się do projektu edukacyjno-językowego, który związany jest z wyjazdem młodzieży do państw anglojęzycznych. W tym roku miejscem docelowym jest Anglia-Walia.

Głównym celem projektu jest zachęcenie uczniów do kontaktów i wymiany z młodzieżą anglojęzyczną, poznanie zwyczajów panujących w odwiedzanych państwach oraz przełamanie bariery językowej. W trakcie wizyty w obcym kraju, uczniowie będą mieli za zadanie przeprowadzenie wywiadów z mieszkańcami oraz uzyskanie odpowiedzi na pytania związane z tradycjami, życiem codziennym i historią.

Wyjazd obejmuje 7 dni, z czego dwa dni poświęcone są na podróż autokarem. Przez 5 dni od rana do wieczora uczniowie realizują swoje działania posługując się w większości językiem angielskim. Zakwaterowanie może być w ośrodku lub u rodziny goszczącej.

Niezbędne  rzeczy:

- paszport lub dowód osobisty

- karta EKUZ realizowana przez NFZ

Koszt całkowity:

1470 zł + 95 GBP

Wyjazd:

- marzec/kwiecień 2018

Szczegółowych informacji udziela p. Joanna Murawska – nauczyciel j.angielskiego.

Zapisy do 30.11.2017r

Zdjęcia: