07 grudnia 2017 19:21 | Aktualności

Podsumowanie akcji „Szlachetna paczka”2017

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach i Niepublicznego Gimnazjum w Łapach oraz Dyrekcja i Nauczyciele obu szkół włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”.

Zbieraliśmy pieniądze, aby zakupić  Rodzinie – samotnej mamie z czwórką dorastających dzieci, których tata zmarł przedwcześnie – potrzebne artykuły spożywcze, chemię gospodarstwa domowego, ciepłe kołdry, poduszki, pościel, ręczniki, koce, kartę podarunkową do Biedronki oraz dwie tony węgla.

Jutro, 9 grudnia odbywa się WIELKI FINAŁ. Przygotowane paczki trafią do magazynów „Szlachetnej Paczki”, skąd wolontariusze dostarczą je do konkretnych rodzin.

Dziękuję wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom za okazane dobro oraz  koleżankom za pomoc w realizacji podjętego działania.

Koordynator akcji w szkole

Katarzyna Kulwicka