SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW::WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!

10 czerwca 2018 15:36 | Aktualności

REKRUTACJA 2018 - OSTATNI WYJAZD

7 marca zakończyliśmy nasze wyjazdowe spotkania rekrutacyjne.  Pojechaliśmy do Suraża oraz Sokół, aby tam zachęcić wspaniałą młodzież do wybrania naszej szkoły.

Spędziliśmy miło czas przedstawiając ofertę naszej placówki, odpowiadając na wszelkie pytania i rozwijając  obawy przyszłych licealistów.

Pragniemy serdecznie podziękować Dyrekcji oraz nauczycielom obu szkół za ciepłe przyjęcie. Było nam bardzo miło gościć w Waszych progach.

Wszystkim uczniom I LO im. Adama Mickiewicza, którzy od początku byli zaangażowani  w przygotowanie i udział w wyjazdach rekrutacyjnych serdecznie dziękujemy.  Bez Was całe to działanie  byłoby  niemożliwe Uśmiech