05 grudnia 2018 14:06 | Aktualności

Bezpieczny Powiat Białostocki 2018

Starostwo Powiatowe w Białymstoku we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku zorganizowało konkurs pt. „Bezpieczny Powiat Białostocki” w Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach. Konkurs skierowany był do uczniów ósmej klasy szkoły podstawowej i trzeciej klasy gimnazjum oraz szkół średnich z terenu Powiatu Białostockiego. Drużyny rywalizowały w teście teoretycznym i praktycznym z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym.

Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Łukasz Holak, Natalia Cepowicz , Julia Porowska, Dawid Malinowski, Katarzyna Łupińska, Julia Gołaszewska zajęli VIII i IX miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

Bezpieczny Powiat Białostocki 2018