21 grudnia 2018 10:30 | Aktualności

Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz naszej uczennicy i koleżanki Karoliny 2018

„ Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z innymi dzielisz.”

Nasza akcja niewątpliwie zakończyła się wielkim sukcesem.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej – Panu Dyrektorowi, Pracownikom Administracji, Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom liceum i gimnazjum. Akcja wewnątrzszkolna została wsparta przez Darczyńców spoza szkoły. Dziękujemy za zrozumienie i hojne wsparcie.

„Warto pomagać!”, „ Pomaganie jest fajne!” – nasza społeczność szkolna te reklamowe hasła wprowadziła w życie.

W imieniu  Karoliny – absolwentki naszego liceum -  dziękujemy wszystkim Darczyńcom za  wsparcie. Składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym 2019 Roku.

Joanna Gradkowska

Katarzyna Kulwicka