I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach
http://lo-lapy.superszkolna.pl

08 października 2014 12:41 | Sport

Lekka atletyka 2014

 



Dnia 03.10.2014r. na lekkoatletycznym stadionie  OKF w Łapach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Białostockiego w Lekkiej atletyce. Do rywalizacji o medale i jak najlepsze miejsca do punktacji drużynowej przystąpiły szkoły:

Słoneczna pogoda oraz sportowe emocje podczas rozgrywanych konkurencji sprawiły, że rywalizacja sportowców była bardzo zacięta i emocjonująca.


Wyniki zawodów

1. Punktacja drużynowa dziewcząt

I m. I LO Łapy- 95 pkt

IIm. ZSM Łapy- 86 pkt

IIIm. LP Supraśl- 63 pkt

IVm.  ZS Czarna Białostocka- 43 pkt

2. Punktacja drużynowa chłopców

I m. I LO Łapy- 99 pkt

IIm. ZSM Łapy- 91 pkt

IIIm. LP Supraśl- 49 pkt

IVm. ZS Czarna Białostocka- 36pkt

3. Wyniki konkurencji dziewcząt i chłopców

600m dz

1m. Ewa Jeżewska- 1.59 sek I LO Łapy

2m. Paulina Łapińska- 2.03 sek I LO Łapy

3m. Edyta Rajecka- 2.04 sek I LO Łapy

5m. Emilka Jożwiak- 2.15 sek I LO Łapy

1000m chł 

1m. Paweł Perkowski– 3.03 sek ZSM Łapy

2m. Michał Kruszewski- 3.05 sek I LO Łapy

3m. Grzegorz Mierzejewski- 3.07 sek ZSM Łapy

4m. Jakub Łapszo- 3.07,5 sek I LO Łapy

5m. Paweł Jabłonowski- 3.15 sek I LO Łapy

100m dz   

1m. Angelika Prószyńska- 14.91 sek ZSM Łapy

2m. Joanna Deluga- 14.98 sek ZS Czarna Białostocka

3m. Monika Piekutowska- 14.99 sek I LO Łapy

4m. Ewa Jankowska- 15.02 sek I LO Łapy

100m chł

1m. Marcin Jankowski- 12.80 sek I LO Łapy

2m. Kamil Grabowski- 12.91 sek ZS Czarna Białostocka

3m. Paweł Perkowski- 12.97 sek ZSM Łapy

4m. Michał Kruszewski- 13.17 sek I LO Łapy

4. Skok w dal dz  

1m. Agata Czajkowska– 3.73 m I LO Łapy

2m. Anna Roszkowska- 3.67 m  I LO Łapy

3m. Kamila Kopeć– 3.56 m LP Supraśl

5.Skok w dal chł 

1m. Bartłomiej Góralczyk- 5.43 m I LO Łapy

2m. Hubert  Bujno- 5.27 m ZSM Łapy

3m. Szymon Perzanowski- 5.21 m LP supraśl

4m. Patryk Romańczuk- 4.91 m I LO Łapy

6. Kula 4kg        

1m. Joanna Dworakowska- 9.07 m ZSM Łapy

2m. Angelika Hrynikuk- 8.96m ZSM Łapy

3m. Joanna Deluga- 8.63m ZS Czarna Białostocka

7. Kula 6kg

1m Gabriel Krystoń- 13.69 m LP Supraśl

2m. Mateusz Grabowski- 13.51 m ZSM Łapy

3m. Bartłomiej Perkowski- 13.24 m I LO Łapy

4m. Jakub Łapiński- 12.51m I LO Łapy

8. Sztafeta mieszana 4/400m /2dz +2chł/

1m. I LO Łapy

2m. ZSM Łapy

3m. LP Supraśl

 

  Dziękujemy zawodnikom za reprezentowanie naszej szkoły za dostarczone emocje sportowe, piękną sportową rywalizację i życzymy dalszych sukcesów Uśmiech.