SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW::WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!

17 grudnia 2014 13:54

Szlachetna paczka 2014

Szkolne Koła Caritas z I Liceum Ogólnokształcącego i Niepublicznego Gimnazjum wspólnie włączyły się w akcje charytatywne, wspierające osoby niezamożne mieszkające w naszym mieście.
Do tego rodzaju działalności należy zaliczyć m.in. Szlachetną Paczkę.

Już po raz drugi w obu szkołach zorganizowana została taka akcja. Cała społeczność uczniowska i nauczyciele złożyli się na zakup potrzebnych artykułów. Obdarowane rodziny otrzymały odzież, żywność, środki czystości, zabawki i słodycze.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom I Liceum Ogólnokształcącego oraz Uczniom i Pracownikom Niepublicznego Gimnazjum w Łapach za udział w akcji.

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Zdjęcia: