09 marca 2015 08:55

Tytuł Honorowego Obywatela Miasta i Gminy Łapy

dsc_0040.jpg

6 marca br. mieliśmy wielką przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w uroczystym wręczeniu aktów nadania tytułu Honorowego Obywatela Miasta i Gminy Łapy p.Jerzemu Rydzewskiemu i p.Tadeuszowi Borowskiemu-Beszcie.

Zaszczytne tytuły przekazane zostały podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Łapach.
Jest nam niezmiernie miło, że wieloletnia praca na rzecz naszego miasta, jego mieszkańców i historii zostały nagrodzone w tak godny sposób. Obaj panowie byli związani z naszym liceum.
Profesor Rydzewski jest jednym z pierwszych, tworzących naszą szkołę, zaś Doktor Borowski (jego uczeń) to jeden z bardziej znanych naszych absolwentów.

Cała społeczność szkolna życzy Honorowym Obywatelom naszego miasta zdrowia i wielu sił do dalszej działalności.

Zdjęcia wykonał Michał Kruszewski

Honorowy Obywatel