02 maja 2015 09:15

Gala wolontariatu powiatu białostockiego 2015

29 kwietnia 2015 roku w siedzibie Punktu Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu, odbył się finał X Edycji Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” powiatu białostockiego. Gospodarzem uroczystości była Pani Wicestarosta Jolanta Den, która podkreślała jak ważną rolę w dzisiejszym świecie spełniają wolontariusze.

Reprezentantką naszej szkoły była Kinga Holak, uczennica klasy III d. Jury konkursowe najwyżej oceniło jej pracę na rzecz lokalnych społeczności.

Wyróżnieni wolontariusze z „Ósemki” otrzymali nagrody rzeczowe, zaś wszyscy zostali zaproszeni do zwiedzania muzeum Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej w Supraślu.

Jubileusz konkursu uświetniła swym występem grupa teatralna z naszej szkoły pod kierunkiem Pana Adama Karasiewicza w spektaklu „Koszmar Sławomira M.”

Kinga została zgłoszona do eliminacji Ogólnopolskiego konkursu, aby tam reprezentować wolontariuszy powiatu białostockiego. Ogłoszenie wyników odbędzie się w połowie czerwca w Ostródzie.

Kindze Holak i opiekunowi wolontariatu p. Janinie Supińskiej serdecznie gratulujemy.