15 października 2015 11:59

Nauczycielu !!!

Gdy kiedyś zejdą się nasze drogi,

Niech Ci będzie dzień tak błogi,

Jak dziś, przy Twoim święcie,

Byś z uśmiechem mógł powiedzieć nam,

Żeś bobrych uczniów miał.

13 października w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza i w Niepublicznym Gimnazjum  w Łapach uroczyście obchodzono Dzień Nauczyciela.

Zaszczytem dla całej społeczności szkolnej była obecność Starosty Powiatu Białostockiego Pana Antoniego Pełkowskiego, który złożył wszystkim Nauczycielom i Pracownikom serdeczne życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Uczniowie dwóch szkół „połączyli siły” – złożyli swoim Kochanym Nauczycielom, a także wszystkim Pracownikom  serdeczne życzenia, zaprezentowali ciekawą prezentację „ z  życia  szkoły”, wręczyli symboliczne kwiaty i laurki, wyśpiewali niezapomniany koncert życzeń.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tak miłej  uroczystości.

Filmy: