I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach

Archiwum - Aktualności

17 listopada 2015 20:50

Bieg Niepodległości 2015

W dniu 16 listopada 2015 r. OKF w Łapach był organizatorem przełajowych Biegów Niepodległości. Bardzo dobrze przygotowane trasy i wzorowa organizacja, dały możliwość rywalizacji dla zawodników wszystkich szkół z Łap o medale i jak najlepsze miejsca na mecie.

W rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt na dystansie 1000m 1 miejsce zajęła Weronika Jabłońska (1b) z I LO w Łapach wyprzedzając o centymetry koleżankę Paulinę Łapińską (2c) z I LO w Łapach, na 3 miejscu uplasowała się Katarzyna Brzózko (1b) z I LO w Łapach.

W biegu chłopców na dyst. 1000m zwycięstwo przypadło Pawłowi Perkowskiemu z ZSM w Łapach, 2 miejsce zajął Mateusz Roszkowski (2c) z I LO Łapach, a na 3 miejscu linie mety przekroczył Przemysław Najecki (1b) z I LO W Łapach, 5 miejsce zajął Daniel Holak (1b) I LO w Łapach.