04 grudnia 2015 20:28

Elena - wolontariuszka z Austrii 2015

Elena Landschützer – wolontariuszka z Austrii, przybyła do naszej szkoły w ramach projektu „Mobilność młodzieży i osób pracujących z młodzieżą" - Erasmus+Młodzież. Jest młodą, ambitną, pełną pomysłów dziewczyną, która angażuje się w pomoc na zajęciach z języka niemieckiego i angielskiego. Wspomagając uczniów, pomaga im opanowywać język niemiecki, którego jest rodzimym użytkownikiem. Próbuje motywować do rozmowy w języku angielskim, przygotowując ciekawe materiały. Pilnie uczy się języka polskiego, poznaje naszą kulturę, piękno naszego kraju.

Powinniśmy cieszyć się z możliwości posługiwania się językiem obcym na co dzień, zachęcam wszystkich, którzy nie odważyli się do tej pory, aby przełamywali swoje opory i próbowali mówić.

Elena!

Życzymy Tobie owocnego pobytu, niezapomnianych przeżyć i mądrości, dzięki której łatwiej  Ci będzie podejmować ważne życiowe decyzje. Mamy nadzieję, że pobyt w naszym kraju będzie upływał Tobie w radości i bez problemów.

cała Społeczność szkoły

Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek pomysły dotyczące współpracy, zapraszam do kontaktu.

Katarzyna Kulwicka – koordynator projektu

Oto krótka fotorelacja z naszych spotkań.

Elena