SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW::WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!

19 lutego 2016 07:46

Młodzi zdolni na Konkursie Piosenki 2016

p1010522.jpg

Dnia 16.02.2016 w Zespole Szkół i Przedszkole w Tykocinie odbył się IX Konkursu Piosenki pt: „Piosenki pokolenia naszych rodziców”. Patronatem Konkursu Piosenki był Podlaski Kurator Oświaty.

Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych ze wsi oraz małych miast. W konkursie więzło udział ponad 40- stu młodych i zdolnych wokalistów,  którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i wokalno- aktorskie w czterech kategoriach wiekowych.

Naszą  szkołę reprezentowała uczennica klasy III b Aneta Mazur, która wykonała piosenkę Hanny Banaszak "Moknie w deszczu diabeł" i zdobyła I nagrodę w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy Anecie i życzymy dalszych sukcesów na polu muzyki.

p1010519.jpg

p1010522a.jpg