SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW::WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!

17 kwietnia 2016 21:56

"Śpiewamy w obcych językach" 2016

Dnia 14 kwietnia 2016 w Domu Kultury w Łapach odbył się Festiwal Piosenki Obcojęzycznej pt: „Śpiew i języki to moja pasja”. Organizatorami Festiwalu są I Liceum Ogólnokształcące i Niepubliczne Gimnazjum w Łapach, we współpracy z Domem Kultury w Łapach.

Konkurs był skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Głównym celem konkursu było propagowanie nauki języków obcych, a także zainteresowanie uczniów muzyką obcojęzyczna i promocją kultury europejskiej poprzez muzykę.

W konkursie więzło udział ponad 18-stu młodych i zdolnych wokalistów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, wokalno- aktorskie, a także swoje umiejętności językowe.

Naszą  szkołę reprezentowały:

• uczennica Aneta Mazur, która wykonała piosenkę „People help the people”-  Birdy, zdobywając III miejsce.
  • uczennica Anna Stypułkowska, która zaśpiewała piosenkę „Addicted to you”- piosenkę szwedzkiego producenta Tima Berglinga, pseudonim Avicii, którą wykonała amerykańska wokalistka Audra Mae
  • uczennica Natalia Skłodowska, która piosenkę, ze ścieżki filmowej do filmu Bodyguard, "I will always love you"- Whitney Houston

Serdecznie dziękujemy uczestniczkom za wystąpienie i za zaprezentowanie naszej szkoły w tak piękny sposób, a także gratulujemy zdobytych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Ogromne podziękowanie organizatorkom konkursu: p.Kindze Guzowskiej, p.Katarzynie Kulwickiej i p.Kindze Komar-Łapińskiej.

V Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Filmy: