29 kwietnia 2016 11:08

Pożegnanie Uczniów klas trzecich 2016

Dziś 29 kwietnia pożegnaliśmy Uczniów klas trzecich. Trzyletnia przygoda dobiegła końca.

Dyrektor Liceum Dariusz Wincenciak przywitał wszystkich zgromadzonych w sali gimnastycznej szkoły: rodziców, grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz maturzystów.

W swoim wystąpieniu pogratulował Abiturientom ukończenia Liceum, podziękował za to, że byli z nami przez te lata i współtworzyli klimat tej szkoły. Życzył sukcesów na maturze i w dorosłym życiu.

Nie zabrakło także ciepłych pożegnań od młodszych kolegów i koleżanek, których repezentował Przewodniczący SU Karol Raciborski. W imieniu wszystkich uczniów klas trzecich podziękowanie kadrze nauczycielskiej i pracownikom szkoły złożyla Martyna Truskolaska.

W tej uroczystej atmosferze Dyrektor Liceum wręczył nagrody Absolwentom, którzy szczególnie wyróżnili się, osiągając najwyższe wyniki w nauce lub też zdobywali wysokie miejsca w konkursach. Kolejny rok nauki dopisał sześcioro Absolwentów do Złotej Księgi Liceum.

Jak co roku przyznano symboliczne statuetki sportowcom naszej szkoły, aktorom grupy teatralnej "Kaprys mniejsza o to" i wolontariuszom.

Oficjalną część uroczystości zakończył występ zespołu wokalno-instrumentalnego, prezentując utwory dedykowane Abiturientom.

Rozdanie świadectw ukończenia szkoły, listy pochwalne za wzorowe uczęszczanie na zajęcia lekcyjne oraz działaność na rzecz klasy i szkoły odbyła się w pracowni klas w gronie wychowawców.

W mury szkoły Maturzyści powrócą już niedługo, bo 4 maja, by rozpocząć i pomyślnie zdać egzaminy maturalne.

Do zobaczenia i powodzenia na maturze!

Pożegnanie Uczniów klas trzecich 2016