AAA
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach
SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY ÓSMOKLASISTÓW I GIMNAZJALISTÓW

Archiwum - Aktualności

29 kwietnia 2016 15:14

Dzień Otwarty Szkoły 2016
                                                     W ostatni piątek kwietnia 2016 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach otworzyło drzwi dla Gimnazjalistów.

Dzień otwarty to szczególny dzień, w którym szkoła może podzielić się z naszymi Gośćmi ważnymi informacjami dotyczącymi oferty edukacyjnej. 

Dzisiejszy dzień był obfity w atrakcje, które cieszyły sie ogromnym zainteresowniem. Odbyło się wiele spotkań i warsztatów, między innymi:

  • Spotkanie autorskie z pisarką, absolwentką i nauczycielem języka polskiego I LO p. Katarzyną Droga. Pani Kasia z wielkim sentymentem opowiadała o dziejach Podlasia, które opisała w swoich książkach, o latach spędzonych w naszym mieście. 
  • Spotkanie z aktorem, absolwentem naszej szkoły p. Maciejem Mikołajczykiem, który zapoznał młodzież z pracą na planie filmowym "Strażacy", gdzie gra jedną z głównych ról.  
  • Warsztaty fotografii tradycyjnej (fotochemicznej), której tajniki zradził młodzieży doświadczony w tej dziedzinie p.Jerzy Barańczuk.
  • Symulator jazdy samochodem osobowym, to miejsce w którym każdy mógł spóbować własnych sił i pod okiem p. Dariusza Borowskiego poczuć się prawdziwym kierowcą.  
  • Punkty informacyjne z ciekawą ofertą edukacyjną. Młodzież Liceum przygotowała młodszym kolegom i koleżankom prezentacje profili klas, konkursy z nagrodami oraz zapraszała do zwiedzania nowocześnie wyposażonych pracowni przedmiotowych. Opowiadała o tradycji i zwyczajach naszej szkoły.
 

Szanownym Gościom serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, za wspólnie spędzony czas, za wiele miłych wspomnień, którymi podzieliście się z młodzieżą naszej szkoły.


Ogromne podziękowania młodzieży wszystkich klas, a także nauczycielom, którzy swoją pracą przyczynili się do tego, że ten dzień był wyjątkowy i pełen pozytywnych emocji. 


Drodzy Gimnazjaliści, dziękujemy, że byliście z nami....może zagościcie tu na dłużej?

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.Przeczytano: 1899 razy. Wydrukuj|Do góry

Dzień Otwarty Szkoły 2016