02 maja 2016 21:34

Sukces teatru 2016

26 kwietnia 2016r na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku odbył się finał Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży, przeglądu objętego patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Naszą szkołę reprezentowała grupa Mniejsza Kaprys o To, która przedstawiła spektakl "Opowieści Giovanniego B." w reżyserii Adama Karasiewicza.

Widowisko oparte na wybranych czterech nowelach z "Dekamerona" Boccaccia, zostało ciepło przyjęte przez festiwalową publiczność oraz docenione przez jury, które przyznało nam II nagrodę.

Przed spektaklem z naszej szkoly znalazło się tylko przedstawienie z Grajewa, wyprzedziliśmy zaś znaczą grupę liceów bialostockich.

Wielkie gratulacje dla  zespołu oraz opiekuna i reżysera w jednej osobie p.Adama Karasiewicza.

Życzymy wielu dalszych sukcesów.

Sukces teatru 2016