13 września 2016 22:42

Happening pod hasłem „Otwórz oczy – zareaguj przeciwko przemocy” 2016

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapach i Stowarzyszenie Pomocna Dłoń w Łapach zaprosili nauczycieli i uczniów naszej szkoły do udziału w Happeningu pod hasłem „Otwórz oczy – zareaguj przeciwko przemocy”, w ramach którego odbył się również „Pokaz Talentów”.

Impreza miała miejsce w dniu 13 września 2016 roku i rozpoczęła się przemarszem ulicami naszego miasta. Uczestnicy marszu z transparentami przeciwko niepożądanym zjawiskom przeszli z Placu Niepodległości na plac przed MOPS. Liceum reprezentowali uczniowie klasy 1A i 2A wraz z opiekunami p. Janiną Supińską i p. Kingą Guzowską.

Zgromadzeni obejrzeli umiejętności taneczne osób niepełnosprawnych, a także sami zaprezentowali swoje talenty. Pod kierunkiem p. Kingi Guzowskiej młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach wspólnie z uczniami Niepublicznego Gimnazjum przygotowała występ zespołu wokalnego, który pokazał ich potencjał muzyczny.

Otwórz oczy - zareaguj przeciwko przemocy 2016

Dopalacze