14 września 2016 15:36

O wychowaniu w XXI wieku 2016

W dniu 13 września 2016 r. odbyła się w Inkubatorze Przedsiębiorczości konferencja dla nauczycieli, rodziców i  innych osób odpowiedzialnych za młodych ludzi p.t.

DZIECI MAJĄ PRAWO DO ODPOWIEDZIALNYCH DOROSŁYCH o wychowaniu w XXI wieku"

zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Łapach, Burmistrz Łap i Proboszcza Parafii pw. Św. Krzyża w Łapach.

Konferencja składała się z 2 części – wykładowej i praktycznej. Pierwsza służyła wskazaniu, przypomnieniu tego, co najistotniejsze w wychowaniu. Druga  pokazywała, że możliwe jest wychowanie dzieci w duchu wartości. Temu służyły wystąpienia ludzi, którzy pracują z dziećmi tu w Łapach i tu w Łapach mają osiągnięcia.

Swoje wystąpienie miał również nauczyciel języka polskiego z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Miciewicza w Łapach – pan Adam Karasiewicz, który opowiadał o swoich doświadczeniach związanych z teatrem. Zespół teatralny pod jego kierunkiem zaprezentował na konferencji etiudę teatralną.

Naszą szkołę reprezentowali: p.Hanna Wiercińska, p.Katarzyna Perkowska, p.Adam Karasiewicz oraz p. dyrektor Dariusz Wincenciak.