19 października 2016 18:54

Pozdrowienia z Krakowa 2016

Do tradycji Liceum Ogólnokształcącego należy już coroczny wyjazd młodzieży klas maturalnych do Częstochowy. W ten piątek 21 października na wzgórzu Jasnej Góry spotkają sie uczniowie klas trzecich szkół ponadgimnazjalnych Diecezji Łomżyńskiej.

Wraz z wychowawcami p.Alicją Saeed, p.Wiolettą Swisłocką-Gajdowską, p.Joanną Gradkowską i pod opieką ks. Marka Soliwody uczniowie wyjechali w środę rano na pielgrzymkę do Częstochowy. Uczestniczyć będą w drodze krzyżowej na jasnogórskich wałach, we mszy świętej w Kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej.

Podczas pobytu na jasnej Górze młodzież licznie uczestniczy w spowiedzi oraz modli się przed cudownym obrazem Najświętszej Maryi Panny w intencji zdania pomyślnie egzaminu maturalnego.

W programie wycieczki są Wadowice, Zakopane i Częstochowa, ale już dziś cała grupa pozdrawia nas z pięknego Rynku Głównego w Krakowie.

Pielgrzymka do Częstochowy 2016