15 grudnia 2016 07:19

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów 2016

14 grudnia 2016r w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów województwa podlaskiego.

Z rąk Podlaskiej Kurator Oświaty Jadwigi Szczypiń takie wyróżnienie otrzymało 121 uczniów. Wśród nich nasza licealistka Monika Dąbrowska z klasy 3B.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre.

Serdecznie gratulujemy!

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów 2016