23 grudnia 2016 14:43

Powiatowe współzawodnictwo sportowe 2016

19 grudnia 2016r w Zespole Szkół w Michałowie odbyło się podsumowanie powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2015/2016 .

Do rywalizacji sportowej przystąpiły szkoły:  ZSM w Łapach, I LO w Łapach, ZS w Michałowie, ZS w Czarnej Białostockiej i LP w Supraślu w 9 dyscyplinach sportowych tj. piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka, piłka ręczna, tenis stołowy, szachy i lekkoatletyka.

Głównym celem organizowania rywalizacji sportowej jest popularyzacja sportu w szkołach, możliwość realizowania zainteresowań i pasji sportowych uczniów.

Wyniki :

Im - ZSM Łapy

IIm - ZS Czarna Białostocka

IIIm - I LO Łapy

IVm - LP Supraśl

Vm - ZS Michałowo

Na III miejsce  I LO w Łapach złożyły się wyniki następujących dyscyplin sportowych:

I miejsce - tenis  stołowy dziewcząt

I miejsce - lekkoatletyka dziewcząt

II miejsce – piłka halowa,, futsal’’

II miejsce - szachy chłopców

II miejsce - lekkoatletyka chłopców

Szkoły otrzymały nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Białymstoku w postaci sprzętu sportowego.

Wszystkim uczniom  biorącym udział w zawodach sportowych oraz trenerom drużyn dziękujemy i życzymy sportowych sukcesów.

Przeczytano: 346 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Podsumowanie sportowego współzawodnictwa powiatowego szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2015/2016

Dopalacze