SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW::WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!

23 grudnia 2016 15:44

Spotkanie opłatkowe 2016

22 grudnia 2016 roku to ostatni dzień nauki w tym roku. Za chwilę pierwsza gwiazdka, noc pełna magii, święta z najbliższymi, sylwester i wszystko zaczyna się od nowa.

Wigilie uczniów wraz z wychowawcami to już tradycja. Był to dzień, w którym mogliśmy chwilę wspólnie pokolędować, złożyć sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

Ta wyjątkowa atmosfera udzieliła się również nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy po wspólnej modlitwie podzielili się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu.

Całą uroczystość uświetniły życzenia od pana dyrektora Dariusza Wincenciak, samorządu uczniowskiego oraz koncert kolęd w pięknym wykonaniu chóu szkolnego gimnazjum pod kierunkiem pani Kingi Guzowskiej.

Serdecznie dziękujemy.

Wigilia 2016