SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW::WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!

05 lutego 2017 22:30

Pomóż w szerzeniu lokalnego patriotyzmu 2017

Klasa IA I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach prezentuje autorski film zrealizowany w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu pt. ,,Patriotyzm w naszej okolicy”. Dużą zaletą filmu jest to, iż został przetłumaczony na języki: angielski, niemiecki oraz francuski tak, by trafił on do jak największej liczby osób.

Każdy chce mieć miejsce poza domem, w którym czułby się swobodnie i mógł przebywać tam z przyjaciółmi bez obaw, że na każdym kroku spotka ‘śmietnik’. Łapska Binduga to piękny, ale zaniedbany teren. Wykorzystajmy potencjał tego miejsca. Wystarczy tylko kliknąć i obejrzeć film – razem możemy więcej! Może to właśnie uczniom łapskiego liceum uda się zrobić np. miejsce na legalne ognisko? Zachęcamy do udostępniania filmu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom klasy IA – w szczególności Gabrielowi Wielkopolskiemu, Jakubowi Grochowskiemu, Kacprowi Brzozowskiemu – za wkład pracy w wykonanie tego filmu. Szczególne podziękowania kierujemy do pana dyrektora Dariusza Wincenciak oraz pani Hanny Wiercińskiej, którzy motywowali nas do działania i pomagali w każdy możliwy sposób.

Binduga 2017

Filmy: