AAA
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach
SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY ÓSMOKLASISTÓW I GIMNAZJALISTÓW

Archiwum - Aktualności

07 czerwca 2017 19:22

Finał ANP 2017
                                      Już po raz kolejny I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach wzięło udział w ogólnopolskim projekcie „ Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu ”. Celem jest stworzenie projektu społecznego, nagranie filmików z jego realizacji i zaprezentowanie swoich dokonań na Wielkim Finale w Krakowie.

W tym roku projekt realizowała klasa Ia. Miał on na celu pokazać piękno naszej okolicy, ale i tego, że niektóre miejsca są zaniedbane, w szczególności „ Binduga” i wymagają wiele pracy, aby stały się atrakcyjnym miejscem do rekreacji.

Reprezentanci klasy Ia: Aleksandra Łapińska, Natalia Raciborska, Kacper Brzozowski, Jakub Grochowski, Gabriel Falkowski, Jakub Siemieńczuk, Gabriel Wielkopolski razem z opiekunem p. Hanną Wiercińską udali się w dniach 01-02 czerwca do Krakowa na Wielki Finał.

Uczestnicy ze szkół z całej Polski prezentowali swoje projekty, najlepsze zostały nagrodzone prze jury. Oprócz tego przygotowanych było wiele atrakcji takich jak: koncerty, spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz Gra Miejska –Krakowskie Planty i Park Jordana.Przeczytano: 433 razy. Wydrukuj|Do góry

Finał ANP