SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW::WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!

Archiwum - Ogłoszenia

06 października 2014 09:29

Poznajemy bliżej Patrona Liceum

W bieżącym roku szkolnym 2014/2015 kontynuujemy akcję ,,Poznajmy bliżej naszego Patrona”.

W ramach akcji klasa III C zaprasza klasę II C na nietypową lekcję języka polskiego – konkurs o życiu i twórczości Adama Mickiewicza.

Przebieg konkursu.

I etap – Pytania dotyczą życia i twórczości Patrona – poziom podstawowy, treści lekcyjne.

II etap – Ciekawostki z życia Patrona.

III etap - ,,Skrzydlate słowa” poety – jaki to utwór? – recytacje, prezentacje uczniów klasy III C.

Uczniowie klasy III C ,,obiecują” ciekawy przebieg konkursu, zachęcają koleżanki i kolegów z klasy II C do przygotowania się do tej nietypowej lekcji. Uczniowie klasy II C ,,przyjęli” wyzwanie swoich starszych kolegów.

Termin konkursu zostanie podany .

Organizator – Klasa III C i nauczyciel polonista Joanna Gradkowska