Archiwum - Ogłoszenia

28 października 2013 13:49

Nadanie Imienia Szkole 2013

W bieżącym roku szkolnym I Liceum Ogólnokształcące w Łapach rozpoczęło realizację projektu pod nazwą:

,,Nadanie Imienia Szkole”

Wybór patrona szkoły to bardzo ważne wydarzenie dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie, rodzice i nauczyciele podejmą decyzję, która wpisze się w przyszłość naszej szkoły. Patron przez nas wybrany będzie dumą, symbolem i satysfakcją wszystkich pokoleń uczących się od 1944 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Łapach.

Chcemy, aby wydarzenie wyboru patrona szkoły, było wydarzeniem całej społeczności lokalnej. Dlatego też proponujemy wszystkim mieszkańcom Łap i okolic włączenie się w tak ważny dla nas fakt.

Do 30 listopada 2013 r. każdy może zgłosić kandydata na patrona szkoły. Można to uczynić, wysyłając propozycję

• na adres mailowy szkoły (admin@lo-lapy.org ),
  • pocztą,
  • osobiście, wrzucając kartkę z kandydatem do skrzynki znajdującej się przy dyżurnym.

Prosimy również o krótkie uzasadnienie zgłoszonej przez siebie kandydatury.

Chcemy, aby wybór patrona szkoły był decyzją przez wszystkich przemyślaną i uzasadnioną. Liczymy na aktywny udział i poważne podejście do tak ważnego wydarzenia.

Dyrektor I LO w Łapach

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki

O SZKOLE / HISTORIA SZKOŁY

Tu właśnie przypominamy jej początki istnienia i pierwszych Patronów Szkoły.