Archiwum - Ogłoszenia

13 marca 2014 21:26

Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY....2014

Aby lepiej poczuć ową porę roku, każdy z uczniów powinien mieć na sobie w tym dniu coś w kolorze zielonym lub żółtym, gdyż te barwy przypominają nam budzącą się do życia naturę.

Szkolne obchody Dnia Wiosny to coś, co nasza szkoła na długo zapamięta.

W pierwszej części tego dnia uczniowie klas pierwszych i drugich podczas skróconych lekcji zapoznają się z przygotowanymi przez ich kolegów prezentacjami multimedialnymi dotyczącymi Patrona Szkoły.

Drugą część szkolnego dnia wiosny rozpoczniemy od prezentacji pod hasłem:

Poznajemy bliżej Patrona Szkoły. Wieszczu Adamie, zapraszamy w nasze czasy.

Trzecią część - artystyczną przygotował Samorząd Uczniowski.

Rozpoczniemy ją wybraniem Miss Wiosny. Główną konkurencją, która zapewni nam dużo atrakcji będzie konkurs „Tak to leciało”. Nie zabraknie emocji podczas gry w „Awanturze o kasę”.

Na zakończenie wyłonimy szczęśliwców szkolnej LO-terii, którzy zostaną nagrodzeni.

Wszystkim uczniom zapewnimy dużą dawkę dobrego humoru i niezapomnianej zabawy! ŚmiechŚmiech

Przewodnicząca SU

Martyna Roszkowska