I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach
https://lo-lapy.superszkolna.pl

19 czerwca 2019 11:22 | Aktualności

WAKACJE!!!

  

 

 

                                                                Uroczystością w sali gimnastycznej zakończyliśmy pełen emocji i sukcesów rok szkolny. Dzisiaj, w środę 19 czerwca nadszedł czas podsumowań i zasłużonych nagród.

W ten piękny upalny dzień uczniowie klas pierwszych i drugich po raz ostatni w tym roku szkolnym przyszli do szkoły.

Na uroczystości szkolnej miło nam było gościć Wicestarostę Powiatu Białostockiego Pana Romana Czepe. 

Dyrektor szkoły Pan Darusz Wincenciak przedstawił wyniki klasyfikacji, z których możemy być dumni. Wszyscy uczniowie szkoły otrzymali promocję do następnej klasy, wysoka średnia dydaktyczna klas i szkoły, duża ilość uczniów z wzorowym i bardzo dobrym zachowaniem. 


10 najlepszych uczniów ze średnią 4,75 i powyżej otrzymało świadectwo z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową. 

Uczniowie z najwyższą średnią (powyżej 5,0) otrzymali z rąk Pana Wicestarosty stypendia pieniężne za osiągnięcia naukowe, zaś najbardziej zaangażowani sportowcy - stypendia sportowe. 


Po raz drugi, kandydatem do Stypendium Prezezsa Rady Ministrów został uczeń 2B Kornel Gołębiewski, uzyskując w tym roku średnią dydaktyczną - 5,89 i 100% frekwencję!

Gratulacje KornelŚmiech


Zespołowo, najwyższą średnią wypracowała klasa 2B - 4,0, uzyskując przy tym najwyższą frekwencję w szkole. Gratulujemy!

Na pochwałę i dyplom uznania zasłużyli również uczestnicy i koordynatorzy szkolnych i pozaszkolnych konkursów i projektów. Grupa Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu wraz z p. Katarzyną Kulwicką oraz grupa uczniów przygotowująca się do konkursu poetyckiego orgaznizowanego przez IPN pt. "Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży" wraz z p. Adamem Karasiewiczem.

 

Dyrektor podziękował także wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do jeszcze większej promocji szkoły w środowisku lokalnym.  

Życzenia i podziękowania wszystkim obecnym popłynęły równiez od SU, w imieniu którego wystąpiła przewodnicząca Maria Gołębiewska. 


Ostatnie spotkania z wychowawcami, wspólne zdjęcia i upragnione wakacje!!!

Wracajcie bezpiecznie. Do zobaczenia.