12 grudnia 2018 13:46 | Aktualności

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów 2018

Miło nam jest poinformować, że Kornel Gołębiewski, uczeń klasy 2B I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach, został stypendystą Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2018/2019.

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku w dniu 12 grudnia 2018r.

W tym roku takie wyróżnienie otrzymało 116 uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre.

Kornelowi serdecznie gratulujemy!

Stypendia Prezesa Rady Ministrów