16 grudnia 2018 22:05 | Aktualności

Wizyta klas trzecich w Warszawie w telewizji 2018

W środę 12 grudnia uczniowie klas III skorzystali z zaproszenia TVP wzięcia udziału w nagraniu programu Koło Fortuny.

Nagrania kolejnych odcinków popularnego teleturnieju pozwoliły nam poznać pracę całego zespołu, a szczególnie prowadzącego Rafała Brzozowskiego i jego pięknej asystentki Izabelli Krzan.

W przerwach mogliśmy poznać telewizję od kuchni, czyli zobaczyć to, co jest zwykle z drugiej strony kamer.

Praca ekipy telewizyjnej i dobra zabawa tak bardzo udzieliły się wszystkim, że czas kilku godzin spędzonych na planie minął niezwykle szybko. A kilka gwiazd i kilku gwiazdorów z III A B C poważnie zaczęło myśleć o poprowadzeniu własnego programu w TVP.  Wszak wiadomo, że nie święci garnki lepią,  ale najpierw jeszcze jest do zdania matura, zatem kariera musi trochę poczekać.

Było wiele okazji do zdobycia cennych autografów i pamiątkowych fotografii.

Zapraszamy do oglądania odcinków 420,421,422,423, które prawdopodobnie zostaną wyemitowane w marcu 2019r. Odcinki szczególne ze względu na najlepiej bawiącą się widownię w studiu - tak podsumował prowadzący program Rafał i miał w tym dużo racji.

Musicie to zobaczyć !!!

Koło Fortuny 2018