16 stycznia 2019 19:59 | Aktualności

"Stres pod kontrolą" 2019

W roku szkolnym 2018/2019 przystąpiliśmy do kolejnej realizacji programu edukacyjnego "Stres pod kontrolą".

Program uczy młodzież radzenia sobie ze stresem,  kontrolowania go i wykorzystywania jako stymulatora do działania.
Każdy maturzysta uczestniczy w co najmniej jednej godzinie lekcyjnej prowadzonej przez wychowawców oraz warsztatach prowadzonych przez panią psycholog.
PSSE Białystok realizuje program przy współpracy Departamentu Spraw Społecznych Referatu Zdrowia Urzędu Miejskiego w Białymstoku.
Koordynatorem programu w I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Łapach jest Ewa Łapińska.

Cel główny programu:

Zwiększenie umiejętności radzenia sobie ze stresem przez młodzież, ze szczególnym uwzględnieniem matury.

Program jest adresowany do uczniów klas maturalnych i ich rodziców.

Więcej informacji o programie TUTAJ

STRES UCZNIOWIE