21 marca 2019 20:09 | Aktualności

Dzień Wiosny 2019

21 marca uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza i Niepublicznego Gimnazjum w Łapach świętowali nadejście pierwszego dnia wiosny.

Na początku odbyły się wybory Miss Wiosny. Konkurencję tę wygrała Wiosna kl. IIB.

Kolejną konkurencją były „gorące krzesła” i tutaj ponownie zwycięzcą okazała się kl. IIB.

Swoje artystyczne zdolności klasy pokazały robiąc wiosenne wianki. Tym razem zwyciężyły klasy IIIA i IIIag.

Quiz o wiośnie zakończył rywalizację międzyklasową. Ostatecznie wygrała klasa IIB.

Za organizację Dnia Wiosny odpowiadał Samorząd Uczniowski pod kierownictwem Marii Gołębiewskiej, a jury w składzie: p. Dyrektor Dariusz Wincenciak, p. Kinga Komar-Łapińska, Marta Czajkowska i Zofia Gołębiewska czuwało nad sprawnym przebiegiem Dnia Wiosny.

A oto fotorelacja.

Dzień Wiosny 2019