11 kwietnia 2019 16:40 | Aktualności

Warsztaty ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu 2019

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy młodzież klasy ósmej z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Łapach. Młodsze koleżanki i koledzy zostali zaproszeni na warsztaty, które poprowadziły uczennice klas II. Tematem zajęć było zwiększenia świadomości w kwestii zużywania folii w życiu codziennym. Prowadzące warsztaty opowiedziały  również o akcjach, które zostały podjęte przez młodzież licealną – uczestników ogólnopolskiego projektu Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu. Efekty ich działań niedługo będą widoczne w środowisku lokalnym.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do działania. Prosimy o włączenie się w nasze akcje, które mają służyć już nie tylko nam, ale również przyszłym pokoleniom.

Warsztaty ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu 2019