11 kwietnia 2019 16:45 | Aktualności

Z WIZYTĄ U LOKALNEGO PRACODAWCY – OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW FALCAR 2019

10 kwietnia część uczestników projektu „Wiedza i kompetencje”, w ramach poznania pracy lokalnych przedsiębiorców,   udała się z wizytą do najlepszego ośrodka szkolenia kierowców Falcar.

Dzięki uprzejmości właściciela p. Marcina Falkowskiego młodzież dowiedziała się na czym polega praca instruktora nauki jazdy, jaką ofertę proponuje Falcar oraz o czym należy pamiętać i jakie warunki spełniać aby prowadzić własną firmę.

Trudne decyzje o wyborze zawodu czekają  naszą młodzież. Dzięki takim spotkaniom  może łatwiej Im będzie wybrać dany kierunek i podążać za swoimi planami i marzeniami.

Serdecznie dziękujemy p. Justynie i Marcinowi Falkowskim za możliwość uczestniczenia w takim spotkaniu.

Z WIZYTĄ U LOKALNEGO PRACODAWCY – OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW FALCAR 2019