19 października 2019 20:09 | Aktualności

Wycieczka młodzieży I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach 2019

„Tradycji stało się zadość”. Jak co roku jesienią uczniowie klas III naszego Liceum wybrali się 16 października w podróż na południe Polski. Pierwszego dnia powitał nas jak zwykle magiczny, a w tym roku jeszcze ciepły i słoneczny Kraków. Spacer po Starówce, pamiątkowe zdjęcia przy pomniku Adama Mickiewicza, klimat tego miasta – i szybko zapomnieliśmy o trudach podróży.

Drugi dzień był sprawdzeniem naszej kondycji. Daliśmy radę! Niektórzy pierwszy, inni kolejny raz - doszliśmy nad Morskie Oko. Przepiękne widoki na długo zostaną w naszej pamięci.

Trzeciego dnia skupiliśmy się na modlitwie, uczestnicząc we Mszy Św. Pielgrzymki Maturzystów Diecezji Łomżyńskiej na Jasnej Górze, co było głównym celem naszego wyjazdu.

Wróciliśmy jak zwykle pełni wrażeń. Pogoda wyjątkowo w tym roku dopisała, humory także.  Warto było!

J. Gradkowska

zdjęcia: K.Kulwicka, ks. M.Soliwoda