SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY ÓSMOKLASISTÓW I GIMNAZJALISTÓW::Turniej JESTEM SMART 9 stycznia - czwartek - 2020r o godz. 9.00::III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI - 17 grudnia - wtorek - 2019r o godz. 10.00

19 listopada 2019 19:41 | Aktualności

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy I LO im. Adama Mickiewicza w Łapach! 2019

Tradycją naszej szkoły stało się włączanie w ogólnopolską akcję SZLACHETNA PACZKA. Również i w tym roku chcielibyśmy zaangażować się w pomoc i sprawić, aby jedna z wielu rodzin poczuła się wyjątkowo.

Jak co roku pomagamy lokalnie, czyli rodzinie, która zamieszkuje Łapy lub okolice Łap.

Zwracam się z ogromną prośbą o przyłączenie się do akcji i wsparcie naszych starań.

Jest to ogromne przedsięwzięcie i potrzebna jest nasza wspólna troska i zaangażowanie. Zadbajmy o tych, którzy w tym momencie naszego zaangażowania i troski potrzebują.

Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy.

Koordynator akcji w szkole

Katarzyna Kulwicka