23 listopada 2019 00:09 | Aktualności

Debata oksfordzka 2019

22 listopada 2019 roku w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Łapach odbyła się debata przedsiębiorców Miasta i Gminy Łapy pt. „Podmioty ekonomii społecznej szansa czy zagrożenie dla rozwoju lokalnego Gminy Łapy”, na którą zaproszeni zostali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach. Potyczki adwersarzy w zawiłej dziedzinie ekonomii poprzedziły: prelekcja o zagrożeniach cyberprzestępczością w obszarze bankowości oraz prezentacja podstawowych założeń ekonomii społecznej i aktywności gospodarczo - społecznej państwa demokratycznego.

Miłą niespodziankę, w postaci vouchera do wybranego lokalu gastronomicznego w naszym mieście, młodym uczestnikom debaty ufundował główny sponsor spotkania PKO Bank Polski.

Organizatorom i sponsorowi dziękujemy za zaproszenie. Przedsiębiorcom życzymy wielu sukcesów i dalszego rozwoju !

Ewa Gierałtowska

Zdjęcia: K. Janczewska