07 grudnia 2019 21:45 | Aktualności

Finał Szlachetnej Paczki 2019

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Pracownicy

I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach!

To dzięki Wam rozpoczął się dzisiaj Weekend Cudów. Jedna z Rodzin zamieszkująca okolice Łap otrzyma Szlachetną Paczkę. Udało nam się zebrać tyle pieniędzy, ile trzeba było, aby sprostać potrzebom wybranej przez nas Rodziny. Robiliśmy zakupy przez cały tydzień, pakowaliśmy je i wreszcie dzisiaj przekazaliśmy do magazynu Szlachetnej Paczki. Już jutro trafią do Rodziny!

Serdecznie dziękuję Wam wszystkim, którzy wykazaliście troskę i zaangażowanie i nie skąpiliście grosza.

Dziękuję  Panu Dyrektorowi za mobilizowanie całej społeczności szkolnej do udziału w Szlachetnej Paczce,  dziękuję Koleżankom i Kolegom za pomoc w organizacji zbiórki pieniędzy, dziękuję Wam  Uczniowie za pomoc w pakowaniu, przenoszeniu paczek (wcale nie takich lekkich), dziękuję wolontariuszce Magdzie, dzięki której staraniom odnaleziono rodziny w potrzebie.

Katarzyna Kulwicka

Finał Szlachetnej Paczki 2019