AAA
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach

Aktualności

13 grudnia 2019 19:28 | Aktualności

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pan Zbigniew z ekscytacją zaprosił nas do domu. Już na początku podczas podpisywania dokumentów powiedział, że z tej radości i ekscytacji drżą mu ręce. Widać było jego skrępowanie i zdenerwowanie, kiedy otwierał paczki i wyjmował prezenty wraz z synem, nie mogąc uwierzyć, iż to wszystko jest dla nich. Z wszystkich rzeczy bardzo się ucieszył. Choć ukrywał swoje emocje, można było odczuć jego radość i wdzięczność.
Podczas rozmowy przez telefon kolejnego dnia, pan Zbigniew poinformował mnie, że jego starszy syn '' wystroił się'' w podarowane rzeczy i udał się do szkoły.
Był to dla nich z pewnością niezapomniany moment, który będą jeszcze długo wspominać.

Słowo od Rodziny

Rodzina ogromnie dziękuję za podarowaną Paczkę, która pozwoli wspaniale spędzić święta oraz przygotować pyszne ciasto, dzięki otrzymanemu mikserowi. Nigdy nie zapomną wspaniałego momentu otrzymania podarunków.
Rodzina chciałaby także złożyć serdeczne życzenia z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia.

Słowo od Wolontariusza

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie prezentu dla rodziny, a przede wszystkim pani Katarzynie, z którą świetnie mi się współpracowało! Przygotowanie paczek było wspaniałym gestem wobec drugiego człowieka.
Ogromnie dziękuję za poświęcony czas. Sprawiliście, że na twarzy kolejnej rodziniy pojawił się uśmiech, a ich święta Bożego Narodzenia staną się piekniejsze.

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. 

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Przeczytano: 218 razy. Wydrukuj|Do góry

Jubileusz 75-lecia szkoły