16 stycznia 2020 13:15 | Aktualności

Sukces I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach.

tr20.png

Ranking szkół ponadpodstawowych Perspektyw 2020 jest już znany. Najlepsze licea i technika mogą być dumne ze swoich  lokat.

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach zajęło XII miejsce w powiecie białostockim grodzkim i ziemskim. To niewątpliwie wielki sukces naszej szkoły. W wysokie pozycje rankingowe wpisana jest nie tylko liczba zwycięstw, punkty maturalne, pomyślnie zdane egzaminy. To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, współpracujących ze szkołą rodziców, lokalnych władz oświatowych i samorządowych.  Taka lokata nie tylko cieszy, ale również mobilizuje do dalszej rzetelnej pracy na co dzień.

Zgodnie z  zasadami  przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy  I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach otrzymało specjalny tytuł „Brązowej Szkoły 2020” wśród najlepszych liceów w Polsce.

Tytuł honorowy  i wyróżnienie graficzne (elektroniczna wersja tarczy) mogą  być oficjalnie używane  przez cały rok 2020 i w następnych latach  jako potwierdzenie wysokiej jakości pracy całej społeczności I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach.

Każdy, kto tworzy tę społeczność, kto do niej należy, może być dumny z naszego sukcesu. Życzymy sobie również jeszcze wyższej lokaty w Rankingu Liceów i Techników Perspektyw  w kolejnych latach.

Joanna Gradkowska

rank.jpg