10 lutego 2020 00:39 | Aktualności

PUSZKA 40 ANIOŁÓW 2020

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Łapach!

To, że macie wielkie serca dowiedliście już nie raz wspierając różnego rodzaju przedsięwzięcia. Jest do Was jeszcze jedna prośba o wsparcie.

Trwa akcja zbierania pieniędzy do puszki na rzecz 40 dzieci z niepełnosprawnością intelektualną Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego “Przystań” w Kostrach Noskach. 40 Aniołów potrzebuje pomocy i wsparcia. Nawet niewielka wpłata do puszki pomoże dzieciom. Dzięki Twojej pomocy OREW Przystań będzie dalej działał i zapewniał specjalistyczną opiekę edukacyjną, rehabilitacyjna, terapeutyczną. To pierwszy tego typu Ośrodek na Podlasiu, który działa od 10 lat. Masz drobniaki – wrzuć do puszki. Każdy Twój grosz zamienia się w 100% pomocy, szczęścia, i wiary w ludzi. (https://www.spszansa.pl/puszka-40-aniolow/)

Puszka jest w szkole i będzie można w tym tygodniu wspomóc Ośrodek. Możliwe jest również dokonanie przelewu na konto. Szczegóły na plakacie.

obraz.jpg