SERDECZNIE WITAMY ::ZAPRASZAMY ÓSMOKLASISTÓW

27 lutego 2020 21:54 | Aktualności

Zwycięski finał 2020

27 lutego 2020 r. odbył się finał XVIII edycji konkursu

,, Epoka Prymasa Tysiąclecia" w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie. W konkursie uczestniczyło ponad 60 uczniów z 23 szkół województwa podlaskiego i mazowieckiego.

Wśród najlepszych naszą szkołę reprezentowali Kamil Raciborski kl I A i Aleksander Drągowski kl III A.

Uczniowie wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy i wygrali finał tego konkursu. Aleksander zajął III miejsce, a Kamil V. Łączna punktacja naszych asów dała I miejsce I LO w Łapach, czego symbolem jest zdobyty puchar.

Zwycięstwo, oprócz wielkiego prestiżu i uścisków dłoni znanych osób, zostało nagrodzone wartościowymi nagrodami rzeczowymi.

Uczniom życzymy radości z wygranej i dalszych sukcesów.

W. Płoński

Zwycięski finał 2020