23 września 2020 16:54 | Aktualności

Otrzęsiny 2020

We wtorek, 22 września uczniowie klas pierwszych I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach świętowały tzw. Otrzęsiny. Odbywały się one na boisku szkolnym. Pierwszaki rywalizowali ze sobą w różnorodnych konkurencjach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski.

Na początku gospodarze klas podali sobie symboliczny uścisk dłoni zamoczonych w ketchupie.

Konkurencje  obejmowały: quiz o historii naszej szkoły, prezentacje piosenek po otrzymaniu tekstu, wycieczkę do zoo oraz strzyżenie nadmuchanego balona.

Zdecydowanymi faworytami okazała się klasa IB, która zdobyła nagrodę główną. Zwycięska klasa otrzymała słodkie niespodzianki oraz bon, który upoważniał do trzydniowego braku kartkówek.

Podziękowania dla wychowawców klas pierwszych p.Katarzynie Perkowskiej (1A), p.Ewie Gierałtowskiej (1B) oraz p.Hannie Wiercińskiej (1C) za udział i pomoc w organizacji .

Podziękowania również Kamilowi Raciborskiemu, Weronice Olszewskiej oraz Maćkowi Sobieskiemu za zorganizowanie i prowadzenie uroczystości oraz Marlenie Chrabołowskiej za wykonanie zdjęć.

Zdjęcia: Marlena Chrabołowska

Otrzęsiny 2020