AAA
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach

Archiwum - Aktualności

05 lutego 2017 22:30

Pomóż w szerzeniu lokalnego patriotyzmu 2017
                                    Klasa IA I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach prezentuje autorski film zrealizowany w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu pt. ,,Patriotyzm w naszej okolicy”. Dużą zaletą filmu jest to, iż został przetłumaczony na języki: angielski, niemiecki oraz francuski tak, by trafił on do jak największej liczby osób.


Każdy chce mieć miejsce poza domem, w którym czułby się swobodnie i mógł przebywać tam z przyjaciółmi bez obaw, że na każdym kroku spotka ‘śmietnik’. Łapska Binduga to piękny, ale zaniedbany teren. Wykorzystajmy potencjał tego miejsca. Wystarczy tylko kliknąć i obejrzeć film – razem możemy więcej! Może to właśnie uczniom łapskiego liceum uda się zrobić np. miejsce na legalne ognisko? Zachęcamy do udostępniania filmu.


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom klasy IA – w szczególności Gabrielowi Wielkopolskiemu, Jakubowi Grochowskiemu, Kacprowi Brzozowskiemu – za wkład pracy w wykonanie tego filmu. Szczególne podziękowania kierujemy do pana dyrektora Dariusza Wincenciak oraz pani Hanny Wiercińskiej, którzy motywowali nas do działania i pomagali w każdy możliwy sposób. 


Przeczytano: 957 razy. Wydrukuj|Do góry

Binduga 2017

Filmy:

Jubileusz 75-lecia szkoły